✅ Aangesloten bij Webshop keurmerk
✅ 21 Dagen retour mogelijk
✅ Persoonlijke aandacht voor elke bestelling
✅ Elke bestelling veilig en stevig verpakt
✅ Sinds 2001 uw betrouwbare partner
✅ €3,95 verzendkosten, vanaf €30,00 gratis bezorgd
✅ Gratis luxe cadeauverpakking op aanvraag
Ben je op zoek naar een handige en veelzijdige dunschiller voor in de keuken? Dan is de Global GS94 dunschiller set wellicht iets voor jou! Met deze set haal je een 3-in-1 dunschiller in huis waarmee je snel en veilig garnituren, salade toppings, Aziatische gerechten, citroenrasp en nog veel meer kunt maken.
De dunschiller heeft 3 scherpe roestvrijstalen messen waarmee zelfs de meest taaie fruitsoorten en groenten geschild kunnen worden. Het comfortabele handvat zorgt ervoor dat de druk tijdens het schillen verzacht wordt, waardoor je gemakkelijk en nauwkeurig kunt werken.
De Global GS94 dunschiller set is gemaakt van kwalitatief molybdenum/vanadium RVS en is voorzien van een aardappeloog verwijderaar. Het gladde mes is perfect voor het schillen van aardappels, wortelen en andere groenten en verwijdert alleen de schil zonder de vrucht eronder te beschadigen. Met het julienne mes maak je op eenvoudige wijze mooie reepjes en het gekartelde mes is ideaal voor het schillen van wasachtig fruit en groenten zoals perziken, pruimen, tomaten en courgettes.
De Global GS94 dunschiller set is gemakkelijk schoon te maken en kan met de hand worden afgewassen met afwasmiddel en heet water. Droog de dunschiller vervolgens af met een zachte doek.
Haal vandaag nog deze handige en veelzijdige dunschiller set in huis en maak het schillen van groenten en fruit een stuk gemakkelijker en leuker!
Merk | Global messen |
Titel | dunschiller Gs94 |
Serie | Gs serie |
Adviesprijs | €69,50 |
Artikelnummer | CRE100901194 |
Fabrikantnummer | 01194 |
EAN code | 4943691794000 |