✅ Aangesloten bij Webshop keurmerk
✅ 21 Dagen retour mogelijk
✅ Persoonlijke aandacht voor elke bestelling
✅ Sinds 2001 uw betrouwbare partner
✅ €3,95 verzendkosten, vanaf €30,00 gratis bezorgd
Op de zaak loopt alles op rolletjes, maar de koffie blijft achter? De Nivona NICR 1040 kan dit prestatietekort oplossen. Dankzij eenvoudige bediening en reiniging, tevens een bijzonder groot bonenreservoir en waterreservoir. Optimaal ontworpen voor op kantoor. Met de nieuwe melkslang en easyclean +, waarmee het melksysteem met een druk op de knop kan worden gereinigd. Het verplaatsen van de melkslang is niet meer nodig voor de meest comfortabele reiniging. En als die vergadering weer uitloopt, biedt de volumefunctie voor maximaal 1,9 liter koffie in één keer. Bovendien levert het Quick-profiel met één druk op de knop een snelle kop koffie. Alles voor plezierige werktijden.
"Ontworpen voor wel 65 koppen per dag: De Nivona NICR 1040 zorgt voor koffiegenot op het werk. Betrouwbaar en met een druk op de knop. En met het Quick-profiel zelfs bijzonder snel. Met de hoeveelheidsfunctie kunt u bovendien tot 1,9 liter koffie in één keer vragen: voor lange conferenties, creatieve meetings of gewoon voor een koffiekan.
Daarnaast krijgt u de Barista in a box (Aroma Balance System) en de Cappuccino Connaisseur. Voor de kleine pauze in de keuken op het werk. "
De meest comfortabele reiniging dankzij de nieuwe dubbele slang voor de melk bij cappuccino en andere melkkoffies. Gewoon rechtstreeks op het reservoir aangesloten laten en het melksysteem wordt met een druk op de knop volledig zelfstandig gereinigd.
SMAAK
KENMERKEN
ONDERHOUD
DESIGN
TECHNOLOGY
PLUS punten van de Nivona NICR 1040
Technische gegevens:
Merk | Nivona |
Titel | koffiemachine 1040 Titanium kleur |
Zetmethode | Volautomaat bonen |
Kleur | Titanium |
Melkschuim methode | automatisch via melkbeker |
Prijs | > 1000 euro |
Vermogen | 2700 Watt |
Serie | 10-serie |
Bediening via App | Ja |
Uitrusting koffiemachine | 3 Aroma Balance Systeem instellingen Cappuccino-Connaisseur 5 Instelbare koffiesterkten 3 Instelbare koffietemperatuur standen 18 Mijn koffie recepten Volume functie 1,9 ltr in 1 keer zetten Live programmeren koffierecepten 2 Thermoblocken Quick Profile De fabrieksinstelling van recepten kan worden aangepast OneTouch Duo spumatore 2 Kopjes functie Cappuccino en andere melkdranken 2 Kopjes functie Espresso/Koffie 3 Heetwater instellingen voor thee 16,6 Cm hoge instelbare koffieuitloop Aktief verwarmd kopjes opstelvak Wieltjes aan achterzijde Easyclean+ Automatische spoeling OneTouch spumatore Claris waterfilter incl. Bedieningsknoppen chroom kleur Front kleur Titanium 2 Kleuren kopjesverlichting TFT Touch kleuren display Bluetooth Nivona App Extra stille werking 600 Gram bonencontainer (optioneel 1 kg) 3,5 Ltr watertank |
Artikelnummer | NICR1040 |
Fabrikantnummer | NICR1040 |
EAN code | 4260083460405 |
Garantie ondersteunt door Nivona Nederland
24 maanden garantie alleen geldig mits gekocht bij een door Nivona geautoriseerd dealer.
De garantie is alleen geldig bij voorkoop door Surprise kookgerei aan 1e eindgebruiker.
Voor servicebeurt of oplossen storing kunt u uw machine via deze link laten afhalen bij u thuis